Jäsentoimistot

Yhteystiedot löytyy klikkaamalla toimiston nimeä.

Jäsentoimisto PaikkakuntaLajittele laskevasti WWW
Grey Beard Concert & Management  HELSINKI http://www.greybeard.fi
Saura ohjelmapalvelu Oy HELSINKI http://sauraohjelmapalvelu.com
Sony Live Helsinki http://www.sonylive.fi
Töttöröö Network Oy Ltd / Töttöröö Live HELSINKI http://www.tottoroo.fi
Fullsteam Agency HELSINKI http://www.fullsteam.fi
Goodrock Oy Helsinki
Live Nation Finland Oy HELSINKI http://agency.livenation.fi/
L.A.Style HJS Oy Helsinki
Rockhopper Agency Helsinki http://rockhopper.fi/
Maria Tarnanen Oy HELSINKI http://www.tarnanen.fi
Ohjelmakauppa Oy HELSINKI http://www.ohjelmakauppa.fi
Oy Scan-Show Ab HELSINKI http://www.scanshow.fi
Piikkikasvi Agency Oy HELSINKI http://www.piikkikasvi.fi
Redberg Agency HELSINKI http://www.redberg.fi
Sahara Oy HELSINKI http://www.piikkikasvi.fi
Sam Agency Oy HELSINKI http://www.samagency.fi
Viihdeverkko Hollola https://www.viihdeverkko.fi/
Longplay Music Oy JOENSUU http://www.longplaymusic.net
Rocktalo Oy JYSKÄ http://www.rocktalo.fi
Ohjelmatoimisto Kristalli JYVÄSKYLÄ http://www.ohjelmakristalli.com
Joka Ohjelmat Oy KALAJOKI http://www.jokaohjelmat.fi
Viihdeohjelmat/Tähti-Center Helsinki Oy KERAVA http://www.viihdeohjelmat.fi
Wolume Viihde Kokemäki http://www.wolumeviihde.fi/
Wombat Productions / Teatteritukku Oy KOTKA http://www.teatteritukku.fi
Ohjelma-Viisari Oy KURIKKA http://www.ohjelma-viisari.com
Till Dawn They Count Ltd Oy Lahti http://www.tdtc.fi
MP-Viihde Oy LAPUA http://www.mp-viihde.net
Oulaisten Ohjelmapalvelu OULAINEN http://oulaistenohjelmapalvelu.fi/
Ohjelmatoimisto Groove Thing Oulu http://www.groovething.fi
Team SimiSami Oy OULU http://www.simisami.com
Dex Viihde Oy PIHTIPUDAS http://www.dexviihde.fi
Stereo:id Ltd Oy Pirkkala http://www.stereoid.fi/
Program Production Ltd Oy PORI http://www.programproduction.com/index3.htm
Ohjelmapalvelu Satakieli Oy SAARENKYLÄ http://www.satakieli.fi
Ohjelmapalvelu Dragonwhite Oy TAMPERE http://www.dragonwhite.com
Nem Agency Oy TAMPERE http://www.nem.fi
Ohjelmanaiset Oy TAMPERE http://www.ohjelmanaiset.fi
Viihdeavain Oy TAMPERE http://www.viihdeavain.fi
Bad New Music Avoin yhtiö TURKU http://www.badnewmusic.com
StarPoint Oy TURKU http://www.starpoint.fi
Stage Manager Finland Oy VANTAA http://www.stagemanager.fi
Stage Music Artistit Oy VANTAA http://www.stagemusic.fi
MagnumLive Oy VANTAA, TURKU, SEINÄJOKI http://www.magnumlive.fi

Yhteystiedot

SUOMEN OHJELMATOIMISTOT JA AGENTIT RY

PUHEENJOHTAJA
Johanna Sauramäki (Saura Ohjelmapalvelu Oy)
johanna@sauraohjelma.com
050 548 1793

VARAPUHEENJOHTAJA
Rowan Rafferty ( Nem Agency)
rowan@nem.fi
050 585 7300

LIITON SÄHKÖPOSTI
ohjelmatoimistot@gmail.com